Szukaj na tym blogu

wtorek, 26 listopada 2013

35 dni do SYLWESTRA ! Podejmij wyzwanie.. Możesz wymodelować swoje ciało i zgubić nawet 5 kg !

Drogie Panie,


Jeszcze 5 tygodni do sylwestra (tylko/aż).. Przez ten czas możemy wiele zrobić dla siebie i swojego ciała, wystarczy trochę motywacji i samozaparcia a efekt może być spektakularny!!

Na początek weź kalendarz lub zeszyt, zacznij skreślać dni do sylwestra oraz zapisuj co i kiedy jesz oraz ćwiczysz. Dodaj do tego zabiegi na ciało.. Jeżeli zmagasz się z cellulitem, wystarczy 3 x w tygodniu wykonać Body Wrapping - polecam kosmetyki BINGO SPA !
Stosuje ten zabieg od 1,5 tygodnia, wykonałam już 4 zabiegi i faktycznie - to działa, skóra jest bardziej jędrna i napięta, cellulit znika, ubyło mi po 2 cm w talii i udach !

Twój plan działania na najbliższe 35 dni:


1) Zapisuj co i kiedy ćwiczysz oraz co jesz. Analizuj swoje postępy i eliminuj grzeszki. Zrób pomiary całego ciała (ramiona, piersi, brzuch, talia, uda),2) Jedź regularnie i zdrowo: 4/5 posiłków dziennie - ostatni najpóźniej po godzinie 19 jeżeli chcesz ruszyć metabolizm.

3) Pij dużo wody, zielonej i czerwonej herbaty - bez cukru - niesłodzone napoje mają 0 kcla!


4) 3 x w tygodniu stosuj Body Wrapping - posmaruj skórę kremem, owiń się folia i połóż na godzinę pod kocem. Polecam preparat BINGO SPA o którym pisałam we wcześniejszym poście..

5) Wyciągnij z szafy swoja kreację sylwestrową, najlepiej taka o 1/2 rozmiary za małą, lub jakiś ciuszek w który chcesz się jeszcze wbić i powieś z widocznym miejscu - to DOBRY MOTYWATOR DO DZIAŁANIA !


6) Ćwicz co 2 dzień, albo częściej ! Polecam programy Mel B lub Ewy Chodakowskiej.


7) Zapomnij o słodyczach, soli, słonych przekąskach !

Cisz się w sylwestra swoją nową figurą, zabierz się do pracy już dziś, to ostatnia szansa !! Kto podejmuje wyzwanie??


Prześlij komentarz