Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 31 października 2016

TRENING W DOMOWYM ZACISZU - MOJE ULUBIONE TRENINGI CARDIO/TURBO

Ostatnio postanowiłam do mojego zdrowego odżywiania dorzucić regularne treningi, które wykonuje w domowym zaciszu 3,4 razy w tygodniu już od pół roku, a ponieważ zauważyłam efekty moich ćwiczeń już po miesiącu, postanowiłam podzielić się z Wami moimi ulubionymi zestawami ! ;)
Nie będą to długie treningi, ponieważ nie lubię ćwiczyć zbyt długo -wole porządnie spocić się przez 15-20 minut na treningu Cardio, niż ćwiczyć z Chodakowską przez 40 minut.

W okresie wakacyjnym, ćwiczyłam z GYMNBREAK
Treningi prowadzi Szymon Gaś i Kasia Kępka - bardzo pozytywna para! Treningi są krótki i intensywne - cardio, przez 20 minut potrafię się ostro zmęczyć a później naładować endorfinami na cały dzień! Jak trafiłam na kanał Gymbreak? Zainspirowała mnie przemiana Kasi - byłej prezenterki VIVY, która dzięki treningom pod okiem Szymona zmieniła się nie do poznania w przeciągu kilku miesięcy.. szukałam w sieci szczegółów jej przemiany i tak trafiłam na kanał tej pary :)


Poniżej prezentuje moje 3 ulubione zestawy:

 GYM BREAK - 10 min Warm Up + Fat Burning Workout by Szymon Gaś & Katarzyna Kępka

 GYM BREAK - 10 min Six Pack Workout by Szymon Gaś & Katarzyna Kępka

 GYM BREAK - 20 min Full Body Workout by Szymon Gaś & Katarzyna Kępka

Kanał GYMBREAK na YouTube


Kolejnym moim faworytem ostatnio jest intensywny trening TURBO dostępny na kanale CENTRUMSPORTOWCA.PL, który pozwala mi się ostro wyładować w przeciągu 20 minut! Jak wspominałam, nie lubię długich i monotonnych ćwiczeń więc 25 minut treningu to górna granica. Przez ostatnie 2 miesiące korzystam tylko z poniższego zestawu i już zauważyłam ogólny wzrost formy, pierwsze zarysy mięśni na brzuchu i udach oraz dużo pozytywnej energii, sprawdźcie sami!


Poniżej prezentuje moje 3 ulubione zestawy:

 Turbo Spalanie - Trening Odchudzający
 Turbo Spalanie 2 - Trening Odchudzający
 AeroBox - Trening Odchudzający

Kanał CENTRUMSPORTOWCA.PL na YouTubeZachęcam do wypróbowania ćwiczeń !:)
Prześlij komentarz